fbpx

KONTAKT INFORMASJON

Kontakt oss gjerne. Vi vil gjerne fortelle deg mere om Trefelleren!

President and CEO

Tenho Koponen
+358 400 593 441
tenho@tmktreeshear.com

Development director

Tony Koponen
+358 405 345 118
tony@tmktreeshear.com

Sales manager

Robert Kurki
+358 400 534 014
robert.kurki@tmktreeshear.com

Arealeksportleder

Patrik Ollila
+358 400 534 018
patrik.ollila@tmktreeshear.com

Arealeksportleder

Jaakko Piispanen
+358 400 534 007
jaakko.piispanen@tmktreeshear.com

Arealeksportleder

Reetta Savolainen
+358 400 534 028
reetta.savolainen@tmktreeshear.com

Contact Us

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.


Tilbake til toppen